Home » Diet » Herbata afrodyzjak

Herbata afrodyzjak

Advertisements

Środek na potencję i szybkie odchudzanie równocześnie? Herbata afrodyzjak Sencha Catuaba jest połączeniem tych dwóch specyfików potrzebnych zarówno kobietom jak i mężczyznom.
Zielona herbata sencha z dodatkiem rośliny Catuaba to znany w Brazylii afrodyzjak. Jest to naturalny środek poprawiający krążenie i wzmacniający popęd seksualny, który nie powoduje skutków ubocznych. Kora drzewa Catuaba jest uważana w Brazylii za stymulant mózgu który leczy nerwowość, problemy z pamięcią oraz bezsenność. Przede wszystkim cenione są jego właściwości zwiększające potencję i wytrzymałość seksualną. Kombinacja kory Catuaba z herbatą sencha, płatkami róż jest niezwykle aromatycznym symulantem pobudzającym do działania.

Sencha to japońska herbata w postaci igiełek która posiada wyjątkowy smak i słomkowo-zielony kolor. Zbierana jest wiosną od kwietnia do połowy maja za pomocą nożyc jednak gatunki najbardziej luksusowe zbierane są maszynowo. Liście poddaje się działaniu pary i gorącemu powietrzu aby później wysuszyć je tak mocno, że zwijają się w cieniutkie igły. Zawiera dużo witaminy C a ponieważ usprawnia trawienie jest idealnym napojem po posiłku. Herbata Sencha ma właściwości przeciwutleniające, redukuje ilość wolnych rodników w organizmie, chroni przed schorzeniami i opóźnia starzenie. Jest idealnym napojem dla cukrzyków bo zawiera substancje regulujące poziom cukru we krwi. Jej właściwości przyspieszające trawienie pomagają w zrzucaniu kilogramów i utrzymaniu szczupłej sylwetki.

Połączenie senchy z rośliną Catuaba sprawia, że łatwiej i w przyjemniejszy sposób stracimy kilogramy a nasze życie seksualne odzyska powiew młodości.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: